Kickboxing zacząłem trenować  w 1990 roku w Klubie Sportowym „ORION” Kraków pod nadzorem Pana Juliusza Piwowarskiego. W 1992 roku wystartowałem w moich pierwszych zawodach sportowych, były to Mistrzostwa Krakowa w kickboxingu w Hali Sportowej TS Wisła. Zawody te zakończyłem moim zwycięstwem. Od 1992 roku regularnie startowałem w zawodach sportowych w Kickboxingu i All Style Katare w formułach: Full Contact, Light Contact, Semi Contact.

Oddałem ponad 90 walk w wyżej wymienionych formułach oraz kilka zwycięskich walk w sobótkach bokserskich organizowanych przez Klub TS Wisła.

Moja osiągnięcia sportowe (1992-1998 r.):

  • Dwukrotny Wicemistrz Polski w formule Full Contact Karate
  • Mistrz Polski w All Style Karate formuła Light Contact
  • Wicemistrz Europy w All Style Karate w Niemczech formuła Light Contact
  • Wicemistrz Europy w Kickboxingu formuła Semi Contact
  • 4 miejsce w Turnieju Międzynarodowym w Belgii formuła Semi Contact.

Walczyłem również w Mistrzostwach Świata w Niemczech, zakończyłem turniej w drugiej walce przegrywając z najlepszym zawodnikiem tego turnieju.

W latach 1994-1996 byłem pomocnikiem trenera Pana Juliusza Piwowarskiego, prowadziłem grupy początkujące Klubu Sportowego „ORION” Kraków.

 W 1997 roku zdałem egzamin na stopień mistrzowski 1 DAN w All Style Karate. W 2016 roku przystąpiłem do egzaminu na „Czarny Pas” zdobywając 1 DAN w Kickboxingu. Od 2002 roku jestem założycielem Klubu Sportowego pod nazwą Akademia Sztuk Walki FIGHTER z siedzibą w Mogilanach. Od 2005 roku Klub jest zrzeszony w Polski Związku Kickboxingu i aktywnie uczestniczymy w zawodach sportowych. Wystawiłem w zawodach sportowych ponad 90 zawodników w formułach Semi Contact, Light Contact, Low-kick i K-1. Z dumą mogę napisać o wielu wygranych walkach moich zawodników.

W 2013, 2015, 2016 roku Klub, którego jestem założycielem, ASW FIGHTER Mogilany organizował Mistrzostwa Małopolski w formule Light-Contact w Libertowie. W 2017 r. MM w formule Kick-Light w Bukowie.

Kickboxing to dla mnie pasja i zamiłowanie, z dumą przekazuję swoje umiejętności i wiedzę o kick-boxingu swoim uczniom.

Posiadam 3 stopień mistrzowski.